Tuesday, August 20, 2013

The Smell of Rain

Měla jsem takovou upřímnou radost, když přišla bouřka.


UntitledMyslela jsem si, že si budu číst, ale nakonec jsem si  zala mobil a odešla do svého pokoje, kde jsem se snažilo vyfotit z okna  blesky. Samozřejmě se mi to nedařilo. Tak jsem odložila mobil, vyklonila se z okna a chytala kapky deště. Nakonec jsem se usadila na parapetu. Poslouchala jsem déšt a rozhlížela se. Měla jsem pocit, že bych tam mohla sedět věčně a nikdy by mě to nepřestalo bavit. Zajímavé bylo, že jsem se necítila ani trochu sama. Přitom jediná osoba, se kterou jsem komunikovala, byl kluk, který bydlí tam, kde zrovna nepršelo.

No comments:

Post a Comment