
Dřív jsem horory nesledovala, o seriálu American Horror Story jsem se dozvěděla od jedné blogerky, která z něj byla nadšená. Děj mě opravdu zaujal, tak jsem si říkala, že se na to někdy mrknu... dostala jsem se k tomu až dnes. Zatím nemůžu hodnotit celý seriál, ale první díl mě bavil, byl opravdu napínavý, zaujaly mě hlavní postavy a jejich povaha.
Jojo, to je zajímavej seriál :)
ReplyDeleteAkorát se mi nezdá vůbec děsivej :D nemůžu to porovnat s jinýma hororama, protože se na ně nedívám... myslela jsem si, že se u toho budu aspon trochu bát :D ale ne :D
ReplyDeletejá se bála jen ze začátku, protože to právě bylo úplně jiný, než horrory, na který jsem zvyklá, ale pak jsem si zvykla i na tohle a už jsem se nebála :D
ReplyDeleteJá viděla teda jen první díl, ale taky mi to děsivý nepřišlo :D K dalším dílům jsem se nějak nedostala...
ReplyDelete