Tuesday, August 20, 2013

American Horror Story

Dřív jsem horory nesledovala, o seriálu American Horror Story jsem se dozvěděla od jedné blogerky, která z něj byla nadšená. Děj mě opravdu zaujal, tak jsem si říkala, že se na to někdy mrknu... dostala jsem se k tomu až dnes. Zatím nemůžu hodnotit celý seriál, ale první díl mě bavil, byl opravdu napínavý, zaujaly mě hlavní postavy a jejich povaha.

4 comments:

  1. Jojo, to je zajímavej seriál :)

    ReplyDelete
  2. Akorát se mi nezdá vůbec děsivej :D nemůžu to porovnat s jinýma hororama, protože se na ně nedívám... myslela jsem si, že se u toho budu aspon trochu bát :D ale ne :D

    ReplyDelete
  3. já se bála jen ze začátku, protože to právě bylo úplně jiný, než horrory, na který jsem zvyklá, ale pak jsem si zvykla i na tohle a už jsem se nebála :D

    ReplyDelete
  4. Já viděla teda jen první díl, ale taky mi to děsivý nepřišlo :D K dalším dílům jsem se nějak nedostala...

    ReplyDelete